Звучна сликовница Nursery Rhymes

Додади коментар

Звучна сликовница Nursery Rhymes

Звучна сликовница Nursery Rhymes

800,00 ден.
640,00 ден.
Шифра на производ: 7707772

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Придружете се во забавата со римување и подгответе се да пеете заедно! Со 4 популарни детски песнички, оваа фантастична книга ги поттикнува децата да пеат. Исто така, има 4 забавни звучни ефекти кои ја придружуваат секоја песничка. За предшколска возраст. 10 страници 265mm x205mm / англиски јазик"

Производител

Игло

Останати производи од оваа група

Во кошничка

320,00 ден.
256,00 ден.
Во кошничка

850,00 ден.
Во кошничка

460,00 ден.
368,00 ден.
Во кошничка

850,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
360,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места