Додади коментар

Подлога - Early Learning

Подлога - Early Learning

260,00 ден.
208,00 ден.
Шифра на производ: 70801214

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Разубавете ги оброците со овие шарени подлоги за учење! Тие се забавен начин децата да се запознаат со клучните теми и основните вештини. Дополнително, тие се чистат со бришење, за да можат да се користат повторно. 260mm x 380mm во пакетот се 4 различни подлоги / англиски јазик"

Производител

Игло

Останати производи од оваа група

Во кошничка

320,00 ден.
256,00 ден.
Во кошничка

850,00 ден.
Во кошничка

590,00 ден.
472,00 ден.
Во кошничка

850,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
360,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места