Боенка Wobbly Eyes: Pets

Додади коментар

Боенка Wobbly Eyes: Pets

Боенка Wobbly Eyes: Pets

170,00 ден.
Шифра на производ: 7522568

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Уште позабавно боење со оваа прекрасна детска боенка која има очи што мрдаат! Со секоја страница, децата можат да ги оживеат своите омилени животни и ликови со очи кои додаваат дополнително ниво на возбуда во нивните креации. Возраст - 4 до 6 години 270mm x 197mm Број на страници - 32 Стр. / англиски јазик "

Производител

Игло

Останати производи од оваа група

Во кошничка

95,00 ден.
Во кошничка

440,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

500,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места