Додади коментар

A3 боенка Farmyard Colouring Pad

A3 боенка Farmyard Colouring Pad

360,00 ден.
Шифра на производ: 7227156

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Со рачка за носење, оваа џиновска подлога за боење на фармите е исполнета со повеќечасовна забава со боење. Совршена за долги патувања со автомобил и дождливи денови поминати во затворен простор, оваа А3 подлога за боење вклучува и повеќе од 250 налепници. Содржи: Џиновска подлога за боење / Возбудлив тематски дизајн / Вградена рачка за носење / повеќе од 250 налепници Формат | 46 страници со текст + 2стр. стикери + корица Димензии 297mm x 420mm / англиски јазик"

Производител

Игло

Останати производи од оваа група

Во кошничка

550,00 ден.
Во кошничка

1000,00 ден.
Во кошничка

320,00 ден.
Во кошничка

315,00 ден.
Во кошничка

550,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места