Додади коментар

Саксија со лик, бела 12 цм

Саксија со лик, бела 12 цм

270,00 ден.
Шифра на производ: 2Л48426

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Од колекцијата Desire Body Art Lifestyle со забавни и впечатливи подароци - вазни и саксии во различни форми и бои. Минималистички дизајн заедно со избор на современи бои кои беспрекорно ќе се вклопат во широк спектар на домашни ентериери. Димензии: 10x8x12 cm"

Производител

Лесер

Останати производи од оваа група

Во кошничка

950,00 ден.
Во кошничка

950,00 ден.
Во кошничка

400,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
Во кошничка

480,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места