Додади коментар

Саксија со лик, бела 14 цм

Саксија со лик, бела 14 цм

400,00 ден.
340,00 ден.
Шифра на производ: 2Л48427

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 11 Тетово
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 16 Скопје, Лептокарија
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Центар
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе

"Од колекцијата Desire Body Art Lifestyle со забавни и впечатливи подароци - вазни и саксии во различни форми и бои. Минималистички дизајн заедно со избор на современи бои кои беспрекорно ќе се вклопат во широк спектар на домашни ентериери. Димензии: 12x9x14 cm"

Производител

Лесер

Останати производи од оваа група

Во кошничка

270,00 ден.
229,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
382,00 ден.
Во кошничка

480,00 ден.
408,00 ден.
Во кошничка

950,00 ден.
807,00 ден.
Во кошничка

1300,00 ден.
1105,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места