Сезнајковци - мултимедијална книга за деца

Додади коментар

Сезнајковци - мултимедијална книга за деца

Сезнајковци - мултимедијална книга за деца

200,00 ден.
140,00 ден.
Шифра на производ: 9100905
ISBN: 978-9989-0-1339-3

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 11 Тетово
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 16 Скопје, Лептокарија
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Центар
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе

Добре дојдовте во детскиот свет во кои малите „новинари“ ќе ви одговорат на многу интересни факти и занимливости за 10 професии, коишто малите сезнајковци ги дознаа само за вас додека ја подготвуваа детската ТВ-емисија „МИНИ-ВЕСТИ“. Како тв и радио водител кој што своите почетоци ги имаше во Македонската Радио Телевизија уште во своето детство, Ненад Ѓоргиевски кој денеска има своја продукција, преку своите проекти за деца сака да ги поттикне најмалите уште во најрана возраст да бидат љубопитни, да истражуваат за работите околу себе и да посветат внимание на корисни едукативно-забавни содржини. Оваа книга е продолжение од неговата авторска тв емисијата „МИНИ ВЕСТИ“ од чии содржини произлезе ова прво печатено мултимедијално издание „СЕЗНАЈКОВЦИ“.

Автор

Ненад Ѓоргиевски;

Година на издавање

2023

Број на страници

47

Останати производи од оваа група

Во кошничка

240,00 ден.
192,00 ден.
Во кошничка

365,00 ден.
255,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
70,00 ден.
Во кошничка

275,00 ден.
192,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
126,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места