Обој, исечи и залепи – На село

Додади коментар

Обој, исечи и залепи – На село

Обој, исечи и залепи – На село

495,00 ден.
Шифра на производ: 7500992

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр.7 Аеродром
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 11 Тетово
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 16 Скопје, Лептокарија
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Центар
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Едиција која им нуди на децата можност да вежбаат неколку различни мануелни активности за да ги усовршат своите фини моторички вештини и да ја подобрат својата концентрација. Во секоја боенка има посебно дизајнирани ножички наменети за деца.

Повез

Мек повез

Број на страници

16

Производител

Moon

Останати производи од оваа група

Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

550,00 ден.
Во кошничка

295,00 ден.
Во кошничка

410,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места