Песна за Дедо Мраз

Додади коментар

Песна за Дедо Мраз

Песна за Дедо Мраз

180,00 ден.
Шифра на производ: 7500118
ISBN: 9789989013423

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Песна за Дедо Мраз , Маче Мјау Мјау, Забче бисерче бело, Снешко Бел, и многу други песнички сега се за децата достапни и како книга со активности. За вистинска радост на нашите најмили.

Автор

Лидија Дамјановска;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек повез

Број на страници

48

Производител

Напредок Принт

Останати производи од оваа група

Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.
Во кошничка

295,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места