Играчка чанта јајце Дино

Додади коментар

Играчка чанта јајце Дино

Играчка чанта јајце Дино

1100,00 ден.
880,00 ден.
Шифра на производ: 2Д622132

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Откријте го светот на диносаурусите преку Luna Toys Dinosaurs Egg чанта 14,5x15,5x18cm која ќе ги воодушеви и забавува децата! Секое јајце содржи 14 различни подароци - изненадувања за децата да креираат свои приказни, уште подобро да ги запознаат диносаурусите и да ја развиваат својата креативна имагинација на лесен и забавен начин. - Марка: Luna Toys - Димензии: 14,5x15,5x18 cm. - Секое јајце содржи 14 различни подароци за изненадување - Погодно за деца од 3+ години

Производител

Диакакис

Останати производи од оваа група

Во кошничка

2900,00 ден.
2320,00 ден.
Во кошничка

280,00 ден.
224,00 ден.
Во кошничка

730,00 ден.
584,00 ден.
Во кошничка

980,00 ден.
784,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места