Додади коментар

Едукативен сет, првите зборови

Едукативен сет, првите зборови

600,00 ден.
510,00 ден.
Шифра на производ: 2Л84074

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Едукативен сет ги учам моите ПРВИ ЗБОРОВИ. 20 одлични флеш картички за да се научат првите зборови. Со многу активности за стимулирање на детето на повеќе фронтови: детска рима, логички прашања, имитација на звуци на животни и активности за движење. Преку оваа игра детето развива ефикасна комуникација, која е една од животните вештини идентификувани од СЗО (Светска здравствена организација). Погоден за возраст: 3-6 години

Производител

Лисциани

Останати производи од оваа група

Во кошничка

500,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

700,00 ден.
Во кошничка

1300,00 ден.
1040,00 ден.
Во кошничка

480,00 ден.
408,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места