Додади коментар

Куфер среден син

Куфер среден син

6000,00 ден.
Шифра на производ: 2Г12254603

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 11 Тетово
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 16 Скопје, Лептокарија
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Центар
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе

Цврст кабински куфер со 4 повеќенасочни двојни тркала. Супер лесен и погоден како рачен багаж. Направено од ABS. Неговата внатрешност е составена од висококвалитетна постава со сепаратор и џеб. Комбинирана брава. Димензии: 66x46x25 cm. Тежина: 3,3 kg. Капацитет: 66 L.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

5500,00 ден.
Во кошничка

6000,00 ден.
Во кошничка

5500,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
Во кошничка

5500,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места