Ножички детски, Disney Frozen 2

Додади коментар

Ножички детски, Disney Frozen 2

Ножички детски, Disney Frozen 2

90,00 ден.
Шифра на производ: 2Д563138

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ножици Disney Frozen 2 со метален врв и мека рачка за удобно користење и прецизност на сечењето. Особено ефикасни за на училиште, за сечење хартии и материјали како филц, кадифе и ленти и за секојдневна употреба дома. Сечила од нерѓосувачки челик за поголема прецизност на сечењето. Пластични рачки кои ги штитат прстите од повреди и ја олеснуваат продолжената употреба. Димензии: 13,5 cm.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

99,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.
Во кошничка

45,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места