Налепници за книги, Disney Princess

Додади коментар

Налепници за книги, Disney Princess

Налепници за книги, Disney Princess

50,00 ден.
Шифра на производ: 2Д563183

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Налепниците Disney Princess се совршени за украсување на училишен прибор како што се училишни ранци, колички, куфери, книги, тетратки и папки! Задолжителна за секоја училишна листа, налепниците за ставки му овозможуваат на секој ученик лесно да го најде својот училишен прибор. Број на етикети: 20, 5 листа

Останати производи од оваа група

Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.
Во кошничка

700,00 ден.
Во кошничка

330,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места