Додади коментар

Налепници за име, Pixar Cars

Налепници за име, Pixar Cars

50,00 ден.
Шифра на производ: 2Д563182

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Етикетите за налепници на Disney Cars се совршени за украсување на училишен прибор како што се училишен ранец, количка, футрола, книги, тетратки и папки! Задолжителна за секоја училишна листа, налепниците на предмети му овозможуваат на секој ученик лесно да го најде својот училишен прибор. Број на етикети: 20,5 листа.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

700,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места