Додади коментар

Куфер

Куфер

5500,00 ден.
4675,00 ден.
Шифра на производ: 2Г11964622

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Куфер голем, сребрена боја, 54*77*32 см.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

5500,00 ден.
4675,00 ден.
Во кошничка

6500,00 ден.
5525,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
2550,00 ден.
Во кошничка

5500,00 ден.
4675,00 ден.
Во кошничка

7000,00 ден.
5950,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места