Шаблони за цртање - принцези

Додади коментар

Шаблони за цртање - принцези

Шаблони за цртање - принцези

395,00 ден.
316,00 ден.
Шифра на производ: 7500861
ISBN: 978-84-677-3710-3

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Цртај ги твоите омилени принцези со помош на 5-те шаблони и ужвај додека ги читаш кратките приказни за принцезите. Со цртање и боење ќе запловиш во светот на фантазијата.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2017

Број на страници

20

Димензии

25,00x30,00x1,50

Тежина гр.

705,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
112,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
90,00 ден.
Во кошничка

149,00 ден.
119,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
112,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места