Шаблони за цртање - Диносауруси

Додади коментар

Шаблони за цртање - Диносауруси

Шаблони за цртање - Диносауруси

395,00 ден.
316,00 ден.
Шифра на производ: 7500860
ISBN: 978-84-677-4741-6

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Цртај ги твоите омилени диносауруси со помош на 5-те шаблони! Освен што ќе црташ и боиш, ќе откриеш и каков бил светот во кој живееле диносаурусите. Во прилог слики. Таргет: 6+

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2017

Број на страници

20

Димензии

25,00x30,00x1,50

Тежина гр.

720,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

180,00 ден.
144,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
136,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
144,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.
104,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
120,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места