Додади коментар

Направи болид на Формула 1

Направи болид на Формула 1

350,00 ден.
280,00 ден.
Шифра на производ: 7500858
ISBN: 978-84-677-5119-2

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Откриј го неверојатниот свет на Формула 1 и направи твоја споствена макета на болид. Извади ги претходно исечените делови кои се наоѓаат во втората половина од книгата, превиткувај ги и вклопувај ги како што е наведено во упатството. На крајот ќе имаш макета долга 71 см - и сето тоа без да користиш ножици и лепило.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонски

Година на издавање

2017

Број на страници

48

Димензии

31,00x23,50x1,00

Тежина гр.

441,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
128,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
136,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
128,00 ден.
Во кошничка

149,00 ден.
119,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
136,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места