Човековото тело - повлечи и научи

Додади коментар

Човековото тело - повлечи и научи

Човековото тело - повлечи и научи

295,00 ден.
236,00 ден.
Шифра на производ: 7500851
ISBN: 978-84-677-5096-6

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Повлечи ги јазичињата и дознај многу нешта за човековото тело! Ова е твојата прва интерактивна и забавна книга за човековата анатомија.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2017

Број на страници

10

Димензии

24,00x24,00x1,50

Тежина гр.

341,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

195,00 ден.
156,00 ден.
Во кошничка

149,00 ден.
119,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.
104,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
128,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
128,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места