Ташна за на рамо Габол, 23*27*6см.

Додади коментар

Ташна за на рамо Габол, 23*27*6см.

Ташна за на рамо Габол, 23*27*6см.

1950,00 ден.
Шифра на производ: 2Г544021

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1100,00 ден.
Во кошничка

800,00 ден.
Во кошничка

850,00 ден.
Во кошничка

1800,00 ден.
Во кошничка

1100,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места