365 приказни за добра ноќ

Додади коментар

365 приказни за добра ноќ

365 приказни за добра ноќ

480,00 ден.
Шифра на производ: 7500810

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Прекрасна книга со илустрации и 365 приказни за секој ден од годината. Секој ден по една приказна!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

190

Димензии

28,30x22,50x2,50

Тежина гр.

1094,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

450,00 ден.
405,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
270,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
225,00 ден.
Во кошничка

295,00 ден.
177,00 ден.
Во кошничка

410,00 ден.
246,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места