101 Приказна за животните

Додади коментар

101 Приказна за животните

101 Приказна за животните

410,00 ден.
369,00 ден.
Шифра на производ: 7500809

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Забавни приказни полни со авантура и со симпатични ликови, кои ќе ви прават друштво и ќе ве водат во откривањето на светот на бајките.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

124

Димензии

28,00x22,50x2,00

Тежина гр.

826,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

295,00 ден.
206,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

499,00 ден.
349,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
405,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места