101 податок што треба да го знаеш за фудбалот

Додади коментар

101 податок што треба да го знаеш за фудбалот

101 податок што треба да го знаеш за фудбалот

160,00 ден.
Шифра на производ: 7500801

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Нурни се во возбудливиот свет на фудбалот, спорт што има љубители во целиот свет. Откриј ги неговите почетоци и како се развивал, дознај зошто некои стадиони и клубови постигнале светска слава и кои биле најзначајните моменти во нивната историја. Дополни ги твоите сознанија со корисни податоци и интересни занимливости за кралот на спортовите, проследени со спектакуларни илустрации.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

47

Димензии

22,50x17,00x0,50

Тежина гр.

179,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
96,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
96,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
96,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
96,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
441,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места