100 научни експерименти

Додади коментар

100 научни експерименти

wertsfgawerfawer

sdfadsxwef aqwef erf awef aer aeewrgaergtaergt

tttttttt

wersdfcza\efawefasdfaweaew

100 научни експерименти

450,00 ден.
Шифра на производ: 7500745
ISBN: 9989-0-0486-2

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Оваа возбудлива збирка од научни експерименти комбинира корисна забава и научно истражување. Набљудувај ги резултатите и потоа дознај што навистина се случува откривајќи ја науката што произлегува од експериментите.

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2006

Број на страници

96

Димензии

31,50x24,50x1,10

Тежина гр.

785,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

1200,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места