Додади коментар

ЕТУА СО ШКОЛСКИ ПРИБОР

ЕТУА СО ШКОЛСКИ ПРИБОР

1800,00 ден.
Шифра на производ: 2МИ8872

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Етуа со школски прибор; ергономска и практична форма на етуа; димензија 22,5*11,5*11 см. полчење: пенкала х 3, 3 бои, молив ХБ х1, линијар пвц х 1, фломастери х 12 бои, дрвени боици х 12 бои, гума за бришење х 1, острилка пвц х 1

Останати производи од оваа група

Во кошничка

370,00 ден.
Во кошничка

370,00 ден.
296,00 ден.
Во кошничка

990,00 ден.
Во кошничка

290,00 ден.
Во кошничка

370,00 ден.
296,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места