Додади коментар

Се' е љубов

Се' е љубов

350,00 ден.
Шифра на производ: 7600906

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Кога сè изгледа добро однадвор, а се чувствувате лошо; кога се трудите премногу, а не постигнувате ништо; кога се чувствувате исцрпени или преоптоварени со работа и хобија; ако се плашите да заминете, а сте уморни да молите за љубов и да ги убедувате другите во вашите квалитети и добри намери – оваа книга ќе ви даде поддршка да се издигнете и сила да ги разбиете сите ваши сомнежи и стравови до јасни одговори во себе. Љубовта е достапна за секого, а книгата „Сè е љубов“ ќе ви помогне да бидете лесно достапни. Секојдневно исправени пред еден куп интимни, онтолошки прашања, загрижени, исплашени и збунети, не се осмелуваме да ја побараме помошта за која плачеме. Затоа книгата на Јована Хисмаер ќе ни го овозможи токму тоа, разговор во четири очи со авторката која одговара на најчестите прашања за: љубовта, неисполнетоста, неостварувањето и погрешните избори, кои упорно си ги поставуваме. Оваа книга за самопомош е и професионално четиво од искусен тренер за личен развој, но и романескна, автобиографска проза, искрена и доволно блиска до секој што ѝ се препушта.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

400,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

340,00 ден.
Во кошничка

175,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места