Додади коментар

СИ ИГРАМЕ СО ФОРМИ

СИ ИГРАМЕ СО ФОРМИ

250,00 ден.
212,00 ден.
Шифра на производ: 7500054

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Книгите од едицијата Забавниот свет на геометријата ги развиваат математичките вештини кај вашите деца, како и самостојноста и истрајноста, вниманието и прецизноста, им ја зголемуваат самодовербата при решавањето на задачите и им помагаат успешно да се подготват за на училиште. Формат: 208 х 240

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1800,00 ден.
1620,00 ден.
Во кошничка

990,00 ден.
891,00 ден.
Во кошничка

750,00 ден.
675,00 ден.
Во кошничка

900,00 ден.
810,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
315,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места