Додади коментар

МОЈОТ ПРВ ЛЕКСИКОН

МОЈОТ ПРВ ЛЕКСИКОН

299,00 ден.
Шифра на производ: 7500068

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Мојот прв лексикон е незаборавен бележник со спомени кој секогаш ќе ве потсетува на училишните денови и на вашите другари. Омилен час, хоби, спорт, пејач, описи на интересни ситуации, симпатии и уште многу нешта ќе останат на овие шарени страници како потсетник на детството.

Повез

мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

130,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места