Безвремени приказни

Додади коментар

Безвремени приказни

Безвремени приказни

499,00 ден.
Шифра на производ: 7100958
ISBN: 9788490870464

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Неверојатна книга богата со прекрасни илустрации и незаборавни ликови која ќе ги воведе децата во светот на овие безвремени и извонредни приказни.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

398

Димензии

24,80x17,50x4,00

Тежина гр.

892,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
Во кошничка

295,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места