Додади коментар

БАМБИ – Bambi

БАМБИ – Bambi

180,00 ден.
Шифра на производ: 7100873

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Сликовница напишана на англиски и на македонски јазик. Со оваа двојазична сликовница детето ќе ужива во приказната за срнчето Бамби, а истата е раскажана и на англиски јазик така што книгата нуди нов пристап во изучувањето на англискиот јазик.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Останати производи од оваа група

Во кошничка

195,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.
Во кошничка

140,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места