Снежната кралица, сликовница со перфорирани страни

Додади коментар

Снежната кралица, сликовница со перфорирани страни

Снежната кралица, сликовница со перфорирани страни

850,00 ден.
Шифра на производ: 2С08958

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Светкавиот мраз и снег се магијатата на оваа класична приказна од Ханс Кристијан Андерсен. Атрактивните илустрации се надополнети со ласерски перфорирани страници што на книгата и дава уникатен изглед. Книгата е на англиски јазик и има 32 страници.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

1500,00 ден.
1200,00 ден.
Во кошничка

600,00 ден.
480,00 ден.
Во кошничка

600,00 ден.
480,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.
520,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места