Пепелашка, книга со перфорирани страници

Додади коментар

Пепелашка, книга со перфорирани страници

Пепелашка, книга со перфорирани страници

850,00 ден.
Шифра на производ: 2С06688

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Страниците на оваа кника се перфорирани со прецизни ласерски шари, што ја прави приказната уште поволшебна. Книгата е на англиски јазик и има 32 страници.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

650,00 ден.
520,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
360,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
160,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.
520,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места