Голема енциклопедија за диносаурусите

Додади коментар

Голема енциклопедија за диносаурусите

Голема енциклопедија за диносаурусите

770,00 ден.
616,00 ден.
Шифра на производ: 7100645

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Откријте го светот на фасцинантните диносауруси преку ексклузивна енциклопедија со многу факти и со повеќе од 50 неверојатни звуци.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

14

Димензии

31,50x30,00x1,00

Тежина гр.

727,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

840,00 ден.
756,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
392,00 ден.
Во кошничка

430,00 ден.
344,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
140,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места