Додади коментар

Малиот полицаец

Малиот полицаец

650,00 ден.
520,00 ден.
Шифра на производ: 7100643

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Здраво јас сум Алекс! Дали сакаш да дознаеш повеќе за безбедноста на патиштата и за сообраќајните правила? Тогаш, ајде да си играме! Одговори ги прашањата користејќи го волшебниот семафор и научи се за работата на еден полицаец.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

16

Димензии

29,00x22,00x2,00

Тежина гр.

622,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

350,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

399,00 ден.
319,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

790,00 ден.
711,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места