Додади коментар

Звучна азбука

Звучна азбука

840,00 ден.
756,00 ден.
Шифра на производ: 7100642

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Прв звучен буквар на македонски јазик. Звучната азбука е вистинската книга за оние кои сакаат брзо и лесно да ги научат буквите. Притисни, слушни, повтори и така од почеток. Со секоја буква – збор, со секој збор - звук.

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

14

Димензии

29,50x30,00x2,00

Тежина гр.

727,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

756,00 ден.
302,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
280,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

790,00 ден.
632,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места