Додади коментар

Слон од џунглата, книга + 3Д модел

Слон од џунглата, книга + 3Д модел

1300,00 ден.
1040,00 ден.
Шифра на производ: 2С02716

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Прочитај интересни факти и воодушевувачки информации, а потоа направи 3Д модел на едно од најфасинантните суштества од џунглата: слонот. Книгата е на англиски јазик и има 32 страници, а моделот 44 парчиња."

Останати производи од оваа група

Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

960,00 ден.
816,00 ден.
Во кошничка

1250,00 ден.
1000,00 ден.
Во кошничка

500,00 ден.
Во кошничка

1300,00 ден.
1040,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места