Додади коментар

Кралски срца

Кралски срца

300,00 ден.
255,00 ден.
Шифра на производ: 7100638

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Види што ќе се случи со принцезите кога ќе склучат нови пријателства. Испејте заедно 4 прекрасни песнички!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Број на страници

10

Димензии

22,50x20,00x1,00

Тежина гр.

338,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

840,00 ден.
756,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.
520,00 ден.
Во кошничка

770,00 ден.
616,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
140,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места