Додади коментар

Малиот доктор

Малиот доктор

650,00 ден.
552,00 ден.
Шифра на производ: 7100637

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Здраво, јас сум Алекс! Дали сакаш да научиш интересни факти за твоето тело? Тогаш ајде да си играме! Одговори ги прашањата користејќи го волшебниот термометар и ќе бидеш на пат да станеш вистински доктор!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

16

Димензии

29,00x22,00x2,00

Тежина гр.

622,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

840,00 ден.
714,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

399,00 ден.
279,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

790,00 ден.
672,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места