Звучна сликовница - Пепелашка

Додади коментар

Звучна сликовница - Пепелашка

Звучна сликовница - Пепелашка

350,00 ден.
245,00 ден.
Шифра на производ: 7100635

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ЦР - ЦР! Птиците пеат песна за пепелашка... ЅРН - ЅРН! На вратата некој ѕвони... ФИУ - ФИУ! Волебното стапче магија ќе стори... ДОНГ - ДОНГ! Часовникот полноќ ќе означи... ТРУ- ТРУУ! Трубата за свадба труби! Читајќи ја приказната за пепелашка, можеш да си создадеш посебна атмосфера со звуците од книгата!

Автор

Тони Вулф;

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2012

Број на страници

10

Димензии

27,00x24,00x8,00

Тежина гр.

425,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

399,00 ден.
319,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

840,00 ден.
756,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.
520,00 ден.
Во кошничка

770,00 ден.
616,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места