Додади коментар

Книга за џунглата

Книга за џунглата

90,00 ден.
63,00 ден.
Шифра на производ: 7100626

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Во оваа едиција ќе ги пронајдете најпознатите и најзабавните омилени бајки на децата. Внесете ги вашите најмили во волшебниот свет на книгите!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2014

Број на страници

45

Димензии

18,00x13,00x1,00

Тежина гр.

138,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

170,00 ден.
119,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
56,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
133,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
119,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места