Во светот на буквите

Додади коментар

Во светот на буквите

Во светот на буквите

215,00 ден.
Шифра на производ: 7100350

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Со помош на оваа боенка и вежбанка можеш лесно да научиш да ги пишуваш буквите. Ќе научиш и многу нови имиња на овошја и зеленчуци.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Јазик

Македонски

Година на издавање

2015

Број на страници

50

Димензии

30,00x23,50x0,50

Тежина гр.

253,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

440,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места