ДОМАШНИ ЖИВОТНИ – книга со повеќе од 1000 лепенки

Додади коментар

ДОМАШНИ ЖИВОТНИ – книга со повеќе од 1000 лепенки

ДОМАШНИ ЖИВОТНИ – книга со повеќе од 1000 лепенки

490,00 ден.
Шифра на производ: 7500692

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Прошетај низ цветните ливади, шуми и дворишта. Помогни им на овците и мачките да ги пронајдат своите младенчиња, разубави го селскиот имот лепејќи лепенки, помогни им на преслатките пиленца да ги пронајдат своите цветови, составувај сложувалки со животни, пронајди ги куќичките на кученцата и помогни им да ги решат своите недоумици, доври ги логичките низи, откриј кои животни се прикрале кај патките и гуските, помогни им на зајаците да ги избројат морковите и уште многу други нешта! Налепниците во рака и нека започне авантурата!

Останати производи од оваа група

Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

320,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

168,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места