БОЕНКА + РАМКА + ВОДЕНИ БОИЦИ - 24(0350)

Додади коментар

БОЕНКА + РАМКА + ВОДЕНИ БОИЦИ - 24(0350)

БОЕНКА + РАМКА + ВОДЕНИ БОИЦИ - 24(0350)

220,00 ден.
Шифра на производ: 2ПС0352

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Останати производи од оваа група

Во кошничка

110,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места