Боенка со 6 мини фломастери и стикери

Додади коментар

Боенка со 6 мини фломастери и стикери

Боенка со 6 мини фломастери и стикери

120,00 ден.
Шифра на производ: 2Д504026

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Со сетот за боење "Падингтон", децата ќе се забавуваат и ќе создадаваат прекрасни слики полни со боја! - Сетот вклучува 24 дизајнирани страници за боење, 1 страница со налепници и 6 маркери.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

110,00 ден.
77,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
162,00 ден.
Во кошничка

290,00 ден.
203,00 ден.
Во кошничка

95,00 ден.
66,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места