УМЕТНОСТ СО ЛИСЈА

Додади коментар

УМЕТНОСТ СО ЛИСЈА

УМЕТНОСТ СО ЛИСЈА

200,00 ден.
180,00 ден.
Шифра на производ: 7500690

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Креативна и оригинална активност за идните мали уметници! Обој ги сликите и доврши ги со лисја и цветови кои можеш да ги најдеш во природата или можеш да ги искористиш лепенките од книгата. Страници кои лесно се вадат. Мек повез 50 стр. Формат: 210 х 297

Останати производи од оваа група

Во кошничка

290,00 ден.
116,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
55,00 ден.
Во кошничка

495,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
64,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места