Додади коментар

101 СЛИКА ОД ФАРМАТА

101 СЛИКА ОД ФАРМАТА

365,00 ден.
292,00 ден.
Шифра на производ: 7500677

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Најмалите се фасцинирани од светот што ги опкружува. Сè што ќе видат е ново за нив и поставуваат безброј прашања. Со помош на оваа книга, полна со живописни слики од предмети и од животни во полето и на фармата, можат лесно да ги научат и да ги запомнат. Одлична идеја за уживање дома и на патување! Тврд повез 12 стр. (картонски) Формат: 205 х 205

Останати производи од оваа група

Во кошничка

240,00 ден.
192,00 ден.
Во кошничка

290,00 ден.
232,00 ден.
Во кошничка

625,00 ден.
500,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
128,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места