101 СЛИКА ОД ДИВИ ЖИВОТНИ

Додади коментар

101 СЛИКА ОД ДИВИ ЖИВОТНИ

101 СЛИКА ОД ДИВИ ЖИВОТНИ

365,00 ден.
328,00 ден.
Шифра на производ: 7500676

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Најмалите се фасцинирани од светот што ги опкружува. Сè што ќе видат е ново за нив и поставуваат безброј прашања. Со помош на оваа книга, полна со живописни слики од диви животни, можат лесно да ги научат и да ги запомнат. Одлична идеја за уживање дома и на патување! Тврд повез 12 стр. (картонски) Формат: 205 х 205

Останати производи од оваа група

Во кошничка

195,00 ден.
78,00 ден.
Во кошничка

140,00 ден.
112,00 ден.
Во кошничка

275,00 ден.
220,00 ден.
Во кошничка

295,00 ден.
118,00 ден.
Во кошничка

105,00 ден.
84,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места