ТРОТИНЕТ СО СВЕТЛЕЧКИ ТРКАЛА, НЕОН

Додади коментар

ТРОТИНЕТ СО СВЕТЛЕЧКИ ТРКАЛА, НЕОН

ТРОТИНЕТ СО СВЕТЛЕЧКИ ТРКАЛА, НЕОН

2700,00 ден.
2295,00 ден.
Шифра на производ: 2М58956

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Останати производи од оваа група

Во кошничка

3500,00 ден.
2975,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
120,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.
552,00 ден.
Во кошничка

3500,00 ден.
2975,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места