ТРОТИНЕТ СО СВЕТЛЕЧКИ ТРКАЛА, ПИНК БОЈА

Додади коментар

ТРОТИНЕТ СО СВЕТЛЕЧКИ ТРКАЛА, ПИНК БОЈА

ТРОТИНЕТ СО СВЕТЛЕЧКИ ТРКАЛА, ПИНК БОЈА

2700,00 ден.
2295,00 ден.
Шифра на производ: 2М58949

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Останати производи од оваа група

Во кошничка

150,00 ден.
120,00 ден.
Во кошничка

2500,00 ден.
2125,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.
Во кошничка

760,00 ден.
646,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места